Hlavná stránka » Časté otázky
Google reklama

Časté otázky

Čo robiť, ak mi neprišiel overovací e-mail, resp. sa mi nepodarilo pridať inzerát?
Skontrolujte, či Vám e-mail neuložilo do nevyžiadanej pošty (SPAM). Dbajte na to, aby ste správne zadali tvar vašej e-mailovej adresy. V prípade, že vám e-mail bol doručený, je potrebné ho potvrdiť, inak inzerát nebude zverejnený. Ak inzerát neodporuje podmienkam inzercie, bude zobrazovaný na inzertnej stránke. V prípade pretrvávajúcich problémov nás kontaktujte na .

Kedy bude inzerát zverejnený na inzertnej stránke?
Pokiaľ ste inzerát potvrdili prostredníctvom overovacieho e-mailu, je zverejnený na inzertnej stránke ihneď. Ak neodporuje podmienkam inzercie, bude zobrazovaný na inzertnej stránke počas jeho doby platnosti.

Pridaný inzerát neobsahuje obrázky, resp. jeho text, obsah je upravený.
Prevádzkovateľ má v zmysle podmienok inzercie právo zmazať alebo upraviť akýkoľvek inzerát, zvyčajne sú odstránené obrázky pri inzerátoch, s ktorými nesúvisia, resp. vzhľadom na obsah inzerátu sú zbytočné a neposkytujú žiadnu pridanú hodnotu atď. Inzerát môže mať upravený, pozmenený obsah, pokiaľ obsahuje nevhodné slová, výrazy a znaky v rozpore s podmienkami atď maxgallery.sk .

Aké sú ceny spoplatnených služieb: zvýhodnené TOP inzeráty, reklama (banner), odblokovanie prístupu, ...?
Všetky ceny spoplatnených služieb sú uverejnené na inzertnej stránke v sekcii TOP/banner.

Niektoré ďalšie príklady nevhodných inzerátov, ktoré nepatria na inzertnú stránku:
Zakazané inzeráty a nevhodnú inzerciu stanovujú podmienky a pravidlá inzercie. Medzi takéto patria napr. aj nešpecifikované ponuky práce, bezpracné zárobky, multilevel, provízne systémy, emailing, určité typy inzerátov bez kontaktných údajov... 

Čo robiť, ak mám zablokovaný prístup na inzertnú stránku?
Pravdepodobne ste porušili podmienky expresinzercie. V prípade, že si želáte odblokovať prístup na inzertnú stránku za poplatok, požiadajte nás e-mailom na .
 
Nie som si istý, či moja inzercia neodporuje podmienkam, pravidlám inzercie.
V prípade nejasností nás kontaktujte e-mailom vopred (pred vložením inzerátu), odpoveď dostanete najneskôr do 72 hodín. Po zablokovaní e-mailu je možné odblokovanie v zmysle podmienok za poplatok za odblokovanie bez akýchkoľvek námietok a reklamácií, či vášho vykladania, pochopenia podmienok.
 
Zabudol som heslo, nedá sa mi prihlásiť na konto.
Heslo pre prihlásenie sa na registrované konto a tiež na úpravu, zmazanie alebo aktiváciu zvýhodneného TOP inzerátu si môžete kedykoľvek poslať prostredníctvom sekcie Zabudnuté heslo, kde zadáte váš e-mail a za okamih obdržíte heslo k vášmu kontu, inzerátu. E-mail vám môže byť doručený aj do priečinka nevyžiadanej pošty (SPAM). 
 
Inzerujúci porušuje pravidlá inzercie (vkladá viacero inzerátov, spamuje, porušuje autorské práva, poškodzuje iného...), inzeráty užívateľa sú podvodnou ponukou a pod.
Oznámte nám to e-mailom na . Ak ste boli poškodený, obráťte sa na príslušné orgány (políciu).
 
Ako vyhľadám svoje inzeráty na expres inzercii alebo ako nájľahšie nájdem tovar, službu?
Stačí zadať do vyhľadávača umiestneného na vrchole inzertnej stránky akékoľvek kľúčové slovo a vyhľadávač vám zobrazí všetky inzeráty, v ktorých sa vami zadané slovo nachádza. Pokiaľ chcete nájsť všetky inzeráty inzerujúceho, resp. svoje inzeráty na stránke expres inzercie, stačí ak do vyhľadávača zadáte váš e-mail (e-mail, pod ktorým ste pridávali bezplatné inzeráty).

Čo znamená obnovenie inzerátu (obnoviť inzerát)?
Kliknutím na tlačidlo OBNOVIŤ dostanete váš inzerát na prvé pozície medzi najnovšie inzeráty. TOPujete, uprednostníte tak váš inzerát úplne zadarmo! Obnovenie inzerátu je možné pre registrovaných i neregistrovaných užívateľov, kvôli jednoduchosti a pohodlnosti odporúčame sa zaregistrovať a objaviť čaro aktívnej, jednoduchej správy inzerátov.

Ako zmažem inzerát? Som zablokovaný a potrebujem zmazať neaktuálny inzerát.
Každý užívateľ zadáva vlastné heslo na zmazanie inzerátu. Z toho dôvodu si ho zapamätajte. V prípade, že ste neregistrovaný úžívateľ, bez ohľadu na to, či je váš prístup na stránku zablokovaný alebo nie, váš inzerát zmažete prostredníctvom vami zadaného hesla pri pridávaní inzerátu. Ako registrovaný uživateľ mažete, upravujete a aktualizujete všetky vaše inzeráty jednoducho kedykoľvek prostredníctvom vášho účtu. Zabudnuté heslo si môžete kedykoľvek zaslať prostredníctvom sekcie Zabudnuté heslo, stačí zadať váš e-mail.

Čo mám robiť, ak chcem aktualizovať, upraviť alebo zmazať inzerát?
V prípade, že ste registrovaný užívateľ, prihláste sa na váš účet a kedykoľvek môžete upraviť, zmazať alebo aktualizovať ktorýkoľvek inzerát podľa potreby. Ako neregistrovaný užívateľ takisto môžete aktualizovať, upraviť či zmazať konkrétny inzerát, avšak je zakázané pridávať na inzertnú stránku viac ako jeden  inzerát s rovnakým alebo podobným obsahom. Teda aj neregistrovaný užívateľ má rovnaké možnosti bezplatného a pohodlného spravovania svojich inzerátov ako registrovaný užívateľ.

Koľko inzerátov môžem pridať na expresinzercii?
Na inzertnej stránke môžete pridať maximálne jeden inzerát s rovnakým alebo podobným obsahom. Inzerát musí byť zaradený vzhľadom na svoj obsah v príslušnej kategórii alebo podkategórii. V inom prípade môže byť váš prístup na inzertnú stránku zablokovaný.

Na čo dbať pri pridávaní bezplatného inzerátu?
Užívatelia si musia dať pozor na pridávanie inzerátov do správnej kategórie, vybrať čo najpresnejšie kategóriu/podkategóriu a vyvarovať sa vkladaniu viacerých inzerátov na inzertnú stránku, inak budú zablokovaní. Dbajte na dodržiavanie zákazu pridávania niektorých typov inzerátov.

Ako uhradím a požiadam o zvýhodnený TOP inzerát?
Jednoducho. Pridáte si bezplatný inzerát. Následne po jeho zverejnení na inzertnej stránke kliknete na tlačidlo TOP, zadáte heslo, vyplníte fakturačné údaje a uhradíte platbu (VS: číslo inzerátu) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetové bankovníctvo (internetbanking). Prednostný TOP inzerát bude po pripísaní platby na náš bankový účet zverejnený na dobu 30 dní, pokiaľ ho neodstránite skôr. Viac v sekcii TOP/banner.

Mám záujem o reklamný banner.
Pošlite nám e-mailom na reklamný banner (.jpg, .gif, .swf), určite si druh banneru a dobu zverejnenia, fakturačné údaje, uhraďte platbu (VS: zašleme vám e-mailom) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetbanking. Po pripísaní platby na náš bankový účet bude reklamný banner zverejnený na uhradené obdobie. V prípade nejasností, otázok alebo žiadosti o výrobu reklamného bannera nás informujte prostredníctvom e-mailu . Viac informácií o reklame a cenách reklamy.

Ako uhradím a požiadam o odkaz na web stránku?
Pošlite žiadosť e-mailom na , názov web stránky (teda www), dobu zverejnenia (počet mesiacov) a spôsob uverejnenia (titulná strana, overovací email) a Vaše fakturačné údaje (meno, priezvisko/názov firmy, adresa, prípadne IČO, DIČ). Obratom Vám e-mailom zašleme údaje potrebné k platbe.

Kedy obdržím faktúru za platené služby?
Faktúra vám bude doručená najneskôr do 5 dní od úhrady platby. Ak potrebujete na úhradu obdržať najskôr papierový doklad, kontaktujte nás e-mailom na .
 
Poslal som e-mail s otázkou, ale nedostal som na ňu odpoveď.
Na otázky a podnety, ktorých riešenie a odpovede nájdete na inzertnej stránke, neodpovedáme.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem