Hlavná stránka » Ako inzerovať
Google reklama

Ako inzerovať

Inzercia na expresinzercia.sk vám prináša exkluzívnu prezentáciu vašich produktov, tovarov a služieb prostredníctvom inzerátov úplne zadarmo a nadštandardné bezplatné inzertné služby s jedinečnými výhodami našej inzercie:

  • - prehľadnosť inzercie
  • - inzercia bez spamov, nezmyselných a opakujúcich sa inzerátov
  • - jednoduchosť a rýchlosť pridávania inzerátov (inzerujte expresne)
  • - pohodlná správa – úprava, mazanie, aktualizácia inzerátov (všetko na jednom konte, stačí sa zaregistrovať alebo inzerujte aj bez registrácie)
  • - top inzeráty a reklama za bezkonkurenčné výhodné ceny vždy v „oku“ návštevníka
  • - dôraz na čo najväčšiu efektivitu inzerátov, cielená a účinná zvýhodnená TOP inzercia
  • - odkaz na web stránku (aktívny preklik na vašu www stránku) zadarmo
  • - neobmedzená platnosť inzerátov, obrázky k inzerátu a ďalšie služby tipovanie

1. Pridať inzerát – kliknite na tlačidlo pridať inzerát, zadajte obsah inzerátu a svoje kontaktné údaje. Na uvedenú e-mailovú adresu vám bude zaslaný overovací e-mail, ktorý je nutné potvrdiť, aby sa inzerát aktivoval. Ak vám overovací e-mail nebol doručený, prekontrolujte si zložku Spam / Nevyžiadaná pošta, resp. sa uistite, či ste zadali správny tvar e-mailovej adresy. Pokiaľ inzerát nie je v rozpore s podmienkami inzercie, bude zobrazovaný na inzertnej stránke.

2. Zmazať inzerát – kliknite na inzerát, ktorý chcete odstrániť a stlačte tlačidlo ZMAZAŤ. Na úspešné odstránenie inzerátu je potrebné zadať heslo, ktoré ste zadali pri pridávaní inzerátu. Inzerát môžete bez potreby hesla zmazať cez svoje konto vytvorené registráciou, stačí sa len naň prihlásiť.

3. Zvýhodniť TOP inzerát (uprednostnenie a zvýraznenie inzerátu) – kliknite na inzerát, ktorý chcete zmeniť na prednostný TOP inzerát a stlačte tlačidlo TOP INZERÁT. Zadajte heslo, ktoré ste si zvolili pri pridávaní inzerátu. K úspešnému spusteniu (aktivácii) TOP inzerátu je nutné zaslať identifikačné údaje odosielateľa platby a uhradiť príslušnú platbu s variabilným symbolom (= číslo inzerátu) na bankový účet prevádzkovateľa. Pri každom inzeráte nájdete formulár/tlačidlo pre TOP inzerát obsahujúci všetky potrebné údaje k platbe.

4. Reklama, reklamné bannery. Prezentujte sa reklamou za výhodné ceny, využite akcie a zľavy na rôzne reklamné kampane. Reklama na expresinzercii sa oplatí, nakoľko je vždy v „oku“ každého návštevníka inzertnej stránky.

5. Zabudnuté heslo. Ak ste zabudli heslo pre administráciu inzerátu (mazanie, úprava, zvýhodnenie inzerátu), môžete si kedykoľvek zaslať heslo na e-mail.

6. Bezplatná registrácia užívateľa. Vytvorte si konto na pohodlnú správu inzerátov, stačí sa zaregistrovať zadarmo.

7. Prihlásenie užívateľa na konto. Registrovaný užívateľ sa môže kedykoľvek prihlásiť na svoje konto.

8. Vyhľadať moje inzeráty. Pokiaľ nepridávate inzeráty na expres inzerciu ako registrovaný užívateľ, teda nemáte inzeráty "pokope" na svojom konte, môžete si kedykoľvek pozrieť a vyhľadať všetky vaše inzeráty aj jednoducho zadaním vášho e-mailu do vyhľadávača umiestneného na vrchole inzertnej stránky. Vyhľadávač inzercie hľadá vo všetkých inzerátoch podľa e-mailu inzerujúceho ako aj kľúčových slov náchadzajúcich sa v inzeráte.

Tipy a rady ako správne inzerovať:
 

Ako zvýšiť dôveryhodnosť inzercie?
Pre väčšiu dôveryhodnosť inzerátu odporúčame uviesť telefónny kontakt, svoje meno/obchodný názov, odkaz na vlastnú web stránku…

Ako zvýšiť účinnosť inzercie?
Dbajte na obsah inzerátu, vyberajte vhodné slová, inzerát zaraďte do príslušnej kategórie a podkategórie, pridajte fotografie súvisiace s inzerátom (napr. fotografie auta, nehnuteľnosti, oblečenia). Inzeráty bez konkrétneho obsahu nebudú zverejnené.
Napríklad porovnajte nadpis inzerátu: Predám auto versus Predám Škoda Octavia 1,9 TDI

Aktuálnosť inzercie.
Užívateľom odporúčame po predaji tovaru alebo ukončení poskytovania služby odstrániť inzerát z databázy inzercie, nakoľko doba platnosti inzerátov je až 365 dní.

TOP inzercia.
Prednostný TOP inzerát uvidí každý návštevník inzercie kvôli najlepšiemu umiestneniu a zvýrazneniu TOP inzerátov, váš inzerát tak zaručene uvidia tisíce návštevníkov inzertnej stránky. Čím kvalitnejší produkt alebo tovar predávate, tým väčšia šanca, že top inzerciou zvýšite záujem a predaj. Najúčinnejší TOP inzerát jedine na našej inzercii!

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem